درباره محصول

درباره محصول:
طیف وسیعی از رنگ زیست محیطی برای همه هوا یکی از پنج عنصر ضروری (هوا، آب، غذا، گرما، نور) برای ادامه حیات انسان است.هرفرد روزانه نزدیک به 00222  بار تنفس می کند و تقریبا به 51 کیلوگرم هوا در روز نیاز دارد.معمولا انسان می تواند به مدت 1 هفته بدون غذا و مدت 1 روز بدون آب زنده بماند اما نمی تواند بدون هوا حتی 1 دقیقه زنده بماند . اگر چه هوا در سطح زمین به فراوانی موجود است و قابل دسترسی می باشد، اما حاوی مقادیر زیادی آلاینده است.
آلاینده های هوا عبارتند از: ذرات جامد، گازها و قطرات مایع در هوا که می توانند به طور ناخوشایندی اکوسیستم ها و سلامتی انسان را تحت تاثیر قرار دهند عمده آلاینده های هوا عبارتند از : فلزات سمی ، هیدرو کربن های آروماتیک چند حلقه ای ،بنزن، ذرات، اکسیدهای نیتروژن، اکسیدهای گوگرد، کربن مونو اکسید و اُزُن دارای گواهی ثبت اختراع از اداره مالکیت معنوی و ثبت اختراع آلودگی هوا یک نگرانی بزرگ در جهان جدید متمدن است که اثرات سمی بر سلامت انسان و محیط زیست دارد.
آلودگی هوا منابع انتشار مختلفی دارد اما وسایل نقلیه ی موتوری و فرآیندهای صنعتی ، سهم عمده ی آلودگی هوارا به خود اختصاص داده اند . قرار گرفتن در معرض مواد سمی معلق در هوا برای کوتاه مدت یا بلند مدت اثرات سمی مختلفی بر روی انسان می گذارد که عبارتند از : بیماری های تنفسی و قلبی و عروقی ، عوارض عصبی ، تحریک چشم ها ، بیماری های پوستی و بیماری های مزمن طولانی مدت مثل سرطان ما یک رنگ پایه زیستی تهیه کرده ایم که برای دیوار وچوب قابل استفاده است.

ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که طیفی از رنگ های محافظ سلامت بر پایه ی محصولات گیاهی بدست بیاوریم.

چگونه رنگ عدن هوا را تصفیه می کند؟
در ساختار رنگ عدن یک تکنولوژی بر پایه ترکیبات زیستی به کار برده ایم که دارای فعالیت فوتوکاتالیستی می باشد
ویژگی های رنگ عدن:
تصفیه کننده هوا
ضدمیکروب
عاری از هرگونه مواد آلی فرار (VOC) بر پایه مواد آبی و زیستی
همچنین پوشش سطوح با رنگ عدن این امکان را می دهد که نور خورشید کمتری جذب شود و دما محیط داخلی کمتر شود و استفاده از وسایل سرمایش کمتری استفاده شود .